1992'den beri

Deniz Hukuk Bürosu, 25 seneyi aşkın tecrübe ile alanında uzman ve uluslararası alanda bilgi ve birikim sahibi avukatlar tarafından kurulmuş İstanbul’un her iki yakasında yer alan iki ofisiyle; uzmanlık alanı olan spor hukuku, şirketler hukuku, borçlar hukuku, ceza hukuku ve aile hukuku başta olmak üzere birçok hukuk dalında hizmet veren bir hukuk bürosudur.

Deniz Hukuk Bürosu, bir aile geleneği ile yıllardır hukuk sisteminde yer alarak, tecrübeli hukukçu kadrosu ile tecrübe, sükûnet ve erdem ile perçinlenen bir hizmet sunarken, genç hukukçu kadrosu ile hızlı, global ve yenilikçi bir hizmet sunmaktadır. Bu minvalde yerli ve yabancı tüm müvekkillerine çeşitli sektörlerde; nitelikli hukuki danışmanlık sunmasının yanı sıra, uyuşmazlıkların çözümü, yerel mahkemeler, tahkim kurulları ve tüm ulusal ve uluslararası yargı mercilerinde temsil, danışmanlık ve savunma hizmeti sunmaktadır.

Deniz Hukuk Bürosu, Türkiye genelinde yer alan nitelikli Hukuk Büroları ile işbirliği sürdürmesinin yanı sıra dünya çapında; Yunanistan, Almanya ve İsviçre başta olmak üzere çeşitli hukuk büroları ve çözüm ortakları ile işbirliği içindedir.