Funda Alanyurt

Avukat


1969 yılında Ordu’da doğdu. İlkokul ve lise yıllarını Ordu’da geçirmesinin ardından, Lisans eğitimi için İstanbul’a yerleşti. Hukuk eğitimini 1990 yılında Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. 1992’de İstanbul Barosu’na kaydoldu. Birçok hukuk bürosu ile çalıştıktan sonra, Deniz Hukuk Bürosu’nu kurdu. Türkiye’nin önde gelen birçok şirketine danışmanlık hizmeti vermesinin yanında bireysel davalarda da büyük başarılar elde ederek Deniz Hukuk Bürosu’nun bu günlere gelmesini sağlamıştır.
Meslekte 30.yıl plaketi ile avukatlık mesleğini icra etmeye devam etmektedir. Uzmanlık Alanları: İş Hukuku, Ticaret Hukuku, Enerji Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, Medeni Hukuk, Borçlar Hukuku, icra ve iflas hukuku, Aile Hukuku, Ceza Hukuku, Marka Patent Hukuku.
Katıldığı Seminer ve Konferanslar:
» İstanbul Barosu Sanık Müdafiliği, Mağdur/ Şikâyetçi /Katılan Vekilliği, CMK Uygulama Sertifikası, 1997
» İstanbul Barosu, Kadın Hakları Sertifikası, 1997
» Özyeğin Üniversitesi Enerji Hukuku Sertifika Programı, 2017
Yabancı dil: İngilizce
Baro sicil: 17799
İletişim Bilgileri

Deniz Akbıyık

Avukat


1994 yılında İstanbul’da doğdu. Voleybol, Hentbol, Sutopu, Sualtı Hokeyi olmak üzere birçok spor dalında lisanslı sporcu olarak görev aldı. 2012-2018 Yıllarında Galatasaray Spor Kulübü profesyonel sporcusu olarak görev almasının yanı sıra 2012 yılından itibaren hem takım kaptanı hem de Milli Sporcu olan Akbıyık, halen Milli Takımımız’a hizmet vermektedir.
Hukuk eğitimini Bahçeşehir Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde tamamladı. Hukuk eğitimi süresince Freiburg Albert Ludwigs Üniversitesi’nde de eğitim gördü. Ocak, 2019’da İstanbul Barosu’na kaydoldu. Bugüne kadar Galatasaray Spor Kulübü Hukuk Müşavirliği ve Panathinaikos Spor Kulübü Hukuk Müşavirliği’nde çalıştıktan sonra, ülkesine hizmet etme amacıyla geri dönerek Sami Dinç Hukuk Bürosu’nda çalışmıştır.
2020 yılı itibariyle gerekli bilgi birikimi ve tecrübe ile ailesinin kurmuş olduğu “Deniz Hukuk Bürosu’nda” avukatlık mesleğini icra etmektedir. Uzmanlık Alanları: Spor hukuku, medeni hukuk, iş hukuku, özel hukuk, uluslararası hukuk, icra ve iflas hukuku, aile hukuku, ceza hukuku.
Katıldığı Seminer ve Konferanslar:
» Uluslararası Hukuk Derneği’nce Atina’da düzenlenen Professional Sports Law: Law and Justice in Football and Basketball Sempozyumunda konuşmacı, “Basketball Arbitral Tribunal and The Differences between DRC and BAT”, Kasım 2018
» İstanbul Barosu Sanık Müdafiliği, Mağdur/ Şikâyetçi /Katılan Vekilliği, CMK Uygulama Sertifikası, 2020
» Kadir Has Üniversitesi Spor Hukuku Sertifika Programı, 2019
» İstanbul Üniversitesi E-Spor Hukuku Sertifika Programı, 2018
» Kariyer Hukuk Derneği Spor Hukuku Konferansı, 2 Şubat 2016
» Bahçeşehir Hukuk Derneği Çocuk Hakları ve Çocuğun Cinsel İstismarı Konferansı, 12 Mart 2016
Yabancı dil: İngilizce, Almanca
Baro sicil: 64092
İletişim Bilgileri

Gülten BATMAZ

Avukat


Gülten Batmaz 1991 yılında Antalya'da doğdu. Bileydi Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra Türkiye derecesi ile girdiği Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde hukuk eğitimini tamamladı. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde kamu hukuku alanında lisansüstü çalışmalarına devam etmektedir. Çalışmalarını uluslararası göçmenlik hukuku alanında yoğunlaştıran Gülten Batmaz, başta Portekiz olmak üzere çeşitli ülkelerde yatırım yoluyla oturma izni alınması, dijital göçebe vizeleri, girişimci vizeleri gibi konularda müvekkillerimize hukuki destek sağlamaktadır. Portekiz'de partner hukuk büromuz olan LCTT HUKUK BÜROSU'nun yönetici ortağı olarak Portekiz göç hukuku alanındaki çalışmalarına devam etmektedir.
İletişim Bilgileri

Burçin BAKKAL

Stajyer Avukat


İletişim Bilgileri

İşbirliği İçin


Deniz Hukuk Bürosu İle İşbirliği İçin Bizim İle İletişime Geçin

İletişim